Wyszukaj spośród 8850 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

McDonald's w Oławie zatrudni pracowników! ZAROBKI 2428 ZŁ BRUTTO!!!
Lokalizacja: Oława , dolnośląskie
Data: 04-04-2018, do końca 73 dni

Opis stanowiska

Szukamy osób bez doświadczenia w pracy, a także studentów chcących pogodzić pracę ze studiami. Zapraszamy również osoby z większym doświadczeniem zawodowym!

Wymagania

-książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
-ukończone 18 lat

Oferujemy

-umowę o pracę, możliwość zatrudnienia na pełny i niepełny etat
-atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
-elastyczne godziny dopasowane do Twoich potrzeb
-możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu
-pracę w stabilnej firmie

Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie