Wyszukaj spośród 20924 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Szukasz pracy?? - Znajdziesz ją w McDonald's w Mogilanach

Lokalizacja: Mogilany , małopolskie
Data: 03-04-2018, do końca 229 dni

Opis stanowiska

Zatrudnię kasjerów oraz pracowników kuchni w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy

Wymagania

- wysoka kultura osobista
- energiczność, sumienność, zaangażowanie, motywacja do pracy
- dobry kontakt z klientami
- umiejętność pracy zespołowej
- książeczka sanepidowska mile widziana

Oferujemy

- minimalną stawkę początkową 2450 brutto za miesiąc w pełnym wymiarze godzin.
- uczciwe i czytelne zasady zatrudniania
- umowę o prace
- pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze
- elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
- możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
- pełen zakres szkoleń
- miłą i przyjazną atmosferę

Szukasz pracy jako Szukasz pracy?? - Znajdziesz ją w McDonald's w Mogilanach

Oferta pracy na stanowisku: Szukasz pracy?? - Znajdziesz ją w McDonald's w Mogilanach w miejscowości: Mogilany jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Szukasz pracy?? - Znajdziesz ją w McDonald's w Mogilanach Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szukasz pracy?? - Znajdziesz ją w McDonald's w Mogilanach, praca w Mogilany dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Coraz więcej nowych inwestycji
            W ostatnim czasie nasza gospodarka rozwija się w błyskawicznym
17/12/2018
Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Zobacz wszystkie