Wyszukaj spośród 8099 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Praca McDonald's - Centrum - NOWE STAWKI !!! 2500 zł brutto

Lokalizacja:
Data: 02-04-2018, do końca 142 dni

Restauracja McDonald's przy ul. Jana Pawła II / Al. Jerozolimskie Pawilon 64 (przejścia podziemne) zatrudni pracowników w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.
Etat dostosujemy do Twoich potrzeb, tak abyś pogodził codzienne obowiązki z pracą w naszej restauracji.

Opis stanowiska

Oczekujemy od Ciebie:
* otwartości i chęci uczenia się
* zaangażowania w wykonywaną pracę
* naturalnego, bezpośredniego kontaktu Gośćmi

Wymagania

Nie posiadasz doświadczenia w pracy w gastronomii? Nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

Oferujemy:
* możliwości szybkiego rozwoju
* wynagrodzenie nawet 2500zł brutto (pełen etat)
* za pracę w godzinach nocnych + 20%
* umowę o pracę
* atrakcyjny system premiowania
* pakiet sportowy Ok System
* zniżkę na posiłki dla pracowników
* elastyczny grafik dla uczniów i studentów

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i osobistego w restauracji.

Restauracja McDonald's Al. Jerozolimskie / Jana Pawła II Pawilon 64, WPP| 00-024 Warszawa

694496018 , 694483511

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie