STARSZY SPECJALISTA DS. PODATKÓW BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA

  • Łódź, łódzkie
  • 01-05-2018 , do końca 2159 dni

Business Support Solution SA to jedna z wiodących firm w Polsce działająca w branży BPO, należąca do Pelion SA

Czy duża organizacja może stwarzać nie tylko stabilne warunki zatrudnienia, ale też kameralną atmosferę pełną wsparcia i pozytywnych relacji?

My wierzymy, że TAK.

Firmę tworzą ludzie - szukamy osób, które chcą z nami tworzyć i rozwijać BSS SA.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie pisemnych opinii i ekspertyz podatkowych;
  • Sporządzanie wniosków, wystąpień, odwołań i skarg skierowanych do organów podatkowych, celnych, organów kontroli skarbowej i sądów administracyjnych oraz reprezentowanie Spółki przed tymi instytucjami;
  • Przygotowanie dokumentacji podatkowej (w tym dokumentacji cen transferowych);
  • Weryfikacja przedstawionych dokumentów i projektów umów pod względem zgodności z przepisami prawa podatkowego;
  • Wykonywanie audytów podatkowych;
  • Prowadzenie szkoleń i instruktaży w zakresie prawa podatkowego.

OCZEKUJEMY:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowiskach związanych z doradztwem podatkowym;
  • Tytułu doradcy podatkowego;
  • Umiejętności zarządzania projektami;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych;
  • Nastawienia na rozwiązywanie problemów;
  • Zorientowania na klienta.
  • Stabilne zatrudnienie  w stale rozwijającej się firmie;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i wsparciem w pracy;
  • Możliwość poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji;
  • Bardzo bogaty pakiet benefitów, a w nim m.in.:
    • Karta FitProfit  Program PULS - prywatna opieka medyczna;
    • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę);
    • Program Wyprawki dla dzieci (szkolna, noworodkowa);
    • Bilety do kina, do teatru, na koncerty;
    • Drużyna BSS – wsparcie aktywności sportowej;
    • PELION WELLNESS PROGRAM - program wspierający zdrowy tryb życia.

Gdzie szukać pracy jako STARSZY SPECJALISTA DS. PODATKÓW

Jaka oferta pracy na stanowisku: STARSZY SPECJALISTA DS. PODATKÓW w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako STARSZY SPECJALISTA DS. PODATKÓW Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko STARSZY SPECJALISTA DS. PODATKÓW, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BUSINESS SUPPORT SOLUTION SA praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.