To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynu - jedna zmiana
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Praca fizyczna, Magazyn
  • Kraj: Polska

Pracownik magazynu - jedna zmiana
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji osprzętu elektrycznego, poszukujemy Kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Pracownik magazynu - jedna zmiana


Szukasz pracy od zaraz? Zależy Ci na stabilnym i długofalowym zatrudnieniu? Jesteś sumienny, a do powierzonych zadań podchodzisz z zaangażowaniem i dokładnością?

Jeśli TAK, to mamy ofertę dla Ciebie!


Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin. Pracujesz od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (w godzinach 8:30-16:30). Wynagrodzenie składa się z podstawy w wysokości 13 zł brutto/h oraz atrakcyjnej premii (nawet do 1.000 zł brutto). Zapewniamy również profesjonalne szkolenie wdrażające przed przystąpieniem do pracy.


Zadania
Do Twoich zadań będzie należeć pakowanie wysyłek do kartonów transportowych, komplementacja wysyłek zgodnie z zamówieniem oraz wykonywanie innych prac magazynowych zleconych przez przełożonego.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604. Czekamy właśnie na Ciebie!


Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy