Wyszukaj spośród 7939 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik magazynu - jedna zmiana

Lokalizacja:
Data: 26-03-2018, do końca 119 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji osprzętu elektrycznego, poszukujemy Kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisku:

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz? Zależy Ci na stabilnym i długofalowym zatrudnieniu? Jesteś sumienny, a do powierzonych zadań podchodzisz z zaangażowaniem i dokładnością?

Jeśli TAK, to mamy ofertę dla Ciebie!

Wymagania

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin. Pracujesz od poniedziałku do piątku na jedną zmianę (w godzinach 8:30-16:30). Wynagrodzenie składa się z podstawy w wysokości 13 zł brutto/h oraz atrakcyjnej premii (nawet do 1.000 zł brutto). Zapewniamy również profesjonalne szkolenie wdrażające przed przystąpieniem do pracy.

Oferujemy

Zadania
Do Twoich zadań będzie należeć pakowanie wysyłek do kartonów transportowych, komplementacja wysyłek zgodnie z zamówieniem oraz wykonywanie innych prac magazynowych zleconych przez przełożonego.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604. Czekamy właśnie na Ciebie!

Branża: Praca fizyczna
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie