Wyszukaj spośród 18335 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Sprzedawca - Kasjer

Lokalizacja: Oleśnica , dolnośląskie
Data: 26-03-2018, do końca 182 dni

Aktualnie do naszego sklepu znajdującego się w Pogodnym Centrum w Oleśnicy poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Opis stanowiska

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w branży sportowej lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy będzie dodatkowym atutem.
Wymagania

Kogo docenimy?

  • Osóby zaangażowane, zmotywowane, pełne entuzjazmu, lubiące zespołową pracę i inspirujące innych do pracy...
Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę w młodym zespole, pełną sportu i wyzwań,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz umowę o pracę,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie