Globalny Planista Jakości

Experum HR Legnica Wynagrodzenie do negocjacji

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • zarządzanie obszarem planowania jakości we wszystkich oddziałach Grupy na całym świecie;
  • definiowanie i nadzorowanie tzw. bramek kontroli jakości od RFQ do SOP;
  • odpowiedzialność za jakość procesów i produktów zgodnie ze specyfikacją klientów;
  • nadzorowanie całego procesu powstawania produktów z perspektywy jakości pod kątem stopnia rozwoju oraz zatwierdzania tzw. kamieni milowych;
  • opracowanie planów jakości w celu weryfikacji i zabezpieczenia procesów i produktów;
  • koordynowanie wzorcowań klientów i dostawców;
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych;
  • regularna ocena i raportowanie statusu prowadzonych działań;
  • zarządzanie procesem usuwania błędów w trakcie procesu powstawania produktu zarówno w strukturach wewnętrznych jak i na zewnątrz organizacji;
  • kontakt z klientem w kwestiach związanych z jakością;
  • perspektywiczne planowanie jakości dla całego łańcucha tworzenia procesów i produktów;
  • koordynacja wzorcowania i kwalifikowania procesów produkcyjnych przed SOP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub posiadanie porównywalnych kwalifikacji);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w projektach rozwojowych branży automotive;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego;
  • bardzo dobra znajomość norm i standardów branży automotive (IATF 16949, VDA);
  • praktyczna znajomość specyficznych wymagań klienta;
  • bardzo dobra znajomość metod i procesów w zakresie zarządzania jakością;
  • pewność siebie, asertywność oraz samodzielność w działaniu;
  • umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju;
  • dostęp do nowoczesnych technologii;
  • skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe;
  • dofinansowanie do nauki języków obcych;
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym;
  • opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę;
  • świadczenia z ZFŚS;
  • dofinansowaną stołówkę posiłkową;
  • imprezy integracyjne.

Gdzie szukać pracy jako Globalny Planista Jakości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Globalny Planista Jakości w miejscowości: Legnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Experum HR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Globalny Planista Jakości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Globalny Planista Jakości, praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Experum HR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie