Księgowy/Księgowa OtC

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Praca Księgowy/Księgowa OtC

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy, szukamy osób na stanowisko:

Zadania:

Księgowanie wpływów od klienta
Księgowanie wyciągów bankowych
Sprawdzanie rozrachunków z klientami, wyjaśnianie różnic
Rozpatrywanie i analiza zapytań finansowo-księgowych
Aktualizacja danych bankowych klientów w systemie
Bieżąca analiza spływu należności
Bieżące raportowanie
Współpraca z zagranicznymi oddziałami i klientami firmy

Wymagania

Wymagania:
Wykształcenie w obszarze finansów i rachunkowości
Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
Znajomość języka angielskiego - min. B1
Dobra znajomość innego języka obcego (np. włoski, francuski, niemiecki, hiszpański) będzie dodatkowym atutem
Dobra znajomość MS Office (MS Excel)
Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
Zdolności analityczne
Umiejętność pracy pod presją czasu
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:
Wynagrodzenie dopasowane do potrzeb kandydata
Bogaty system benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, talony lunchowe)
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w międzynarodowym środowisku

Gdzie szukać pracy jako Księgowy/Księgowa OtC

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowy/Księgowa OtC w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LOBO SP. Z O.O. SP K. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowy/Księgowa OtC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy/Księgowa OtC, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.LOBO SP. Z O.O. SP K. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.