Lider zespołu produkcyjnego

Lokalizacja:
Praca Lider zespołu produkcyjnego

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży AGD, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i kontrola stanowiska pracy;
  • Zapewnienie ciągłości i płynności przepływu produkcyjnego;
  • Egzekwowanie przestrzegania standardów pracy i BHP w podległym obszarze;
  • Prowadzenie spotkań zmianowych z członkami zespołu i mistrzami;
  • Udział w rozwiązywaniu problemów związanych z produkcją;
  • Monitorowanie i kontrolowanie działań zespołu;
  • Szkolenie członków zespołu odnośnie wykonywania zadań na stanowiskach.
Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość procesów produkcyjnych;
  • Znajomość obsługi komputera (ogólna znajomość ISO/TS, MS Office)
  • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywność;
  • Znajomość standardów BHP.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie regulaminowe;
  • Przyjazna atmosfera;
  • Dodatkowe benefity.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11 do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).
Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Gi Group oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Gdzie szukać pracy jako Lider zespołu produkcyjnego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lider zespołu produkcyjnego w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lider zespołu produkcyjnego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lider zespołu produkcyjnego, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.