Wyszukaj spośród 7939 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik fizyczny ds. czyszczenia maszyn - praca od zaraz

Lokalizacja: Luboń , wielkopolskie
Data: 21-03-2018, do końca 124 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w serwisowaniu i instalowaniu urządzeń elektrycznych, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Plewiska

OFERUJEMY:

  • praca jednozmianowa, bez weekendów! od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
  • wynagrodzenie w wysokości 16 zł/h brutto (umowa zlecenie)
  • przyjazne środowisko pracy, wspierający przełożony
Wymagania

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku! (chociaż może być dodatkowym atutem)
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czyszczenie części maszyn
  • utrzymanie czystości na miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Zainteresowany? Dodatkowe pytania? Zadzwoń do mnie: 503 075 956.

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Nie ma chętnych do pracy przy zbiorach
Kto chętny do pracy przy legalnych zbiorach warzyw i owoców? Nie ma ich zbyt wielu. Do
21/08/2018
Zielona karta dla ukraińskich imigrantów i ich rodzin
Rząd wspomina o szybkiej drodze integracyjnej dla imigrantów, którzy pracują w Polsce
20/08/2018
Bon dla zatrudniających nowych pracowników
MRPiPS planuje wprowadzić tak zwany bon ofertowy, którego zadaniem jest ułatwienie
17/08/2018
Zobacz wszystkie