Mechanik Samochodowy

Lokalizacja: Będzin , śląskie
Praca Mechanik Samochodowy

AUTORYZOWANY SERWIS RENAULT
TANDEM SP. Z O.O.

Będzin ul. Czeladzka 67

zatrudni na stanowisko:

• Opis Stanowiska
Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów ,przeglądy okresowe .
Dobry mechanik zwraca uwagę na stan techniczny pojazdu i ewentualne inne usterki poza wykonywanym zleceniem

Wymagania

WYMAGANIA
Mechanik samochodowy powinien mieć wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe oraz prawo jazdy kat. B, a także doświadczenie zawodowe w wykonywaniu usług samochodowych. Toteż mechanik musi posiadać dogłębną znajomość budowy i zasady działania wszystkich zespołów i układów pojazdu, Istotną cechą w tym zawodzie jest zdolność koncentracji uwagi, która pozwala na znalezienie usterki, a także spostrzegawczość i zdolność logicznego myślenia. Poza tym, osoba taka powinna cechować się cierpliwością, dokładnością oraz dobrą koordynacją wzrokowo - ruchową, dużą sprawnością fizyczną i manualną oraz dobrym wzrokiem, słuchem i węchem.

Oferujemy

WARUNKI PRACY
Miejscem pracy jest ciepłe pomieszczenie, wyposażone w niezbędne narzędzia pracy w autoryzowanym serwisie. Mechanik pracuje sam, lub jak jest potrzeba w małych zespołach.
Pracując z nami możesz liczyć na:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
• Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS;
• Dodatkową premię za dobrze wykonane zlecenia

Oferta jest ważna jeszcze 2161 dni

Gdzie szukać pracy jako Mechanik Samochodowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik Samochodowy w miejscowości: Będzin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tandem sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik Samochodowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik Samochodowy, praca w Będzin dopasowana do Twoich wymagań.Tandem sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.