Lakiernik

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie
Praca Lakiernik

PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan oraz Litwa.

Naszą aktualną pozycję, potwierdzoną obecnością na wymagających rynkach europejskich oraz wieloma prestiżowymi branżowymi nagrodami, zawdzięczamy zastosowaniu innowacyjnych technologii i ciągłemu dążeniu do doskonalenia produktów spełniających zmieniające się oczekiwania naszych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz Spółka Akcyjna poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku

Zadania:

  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • lakierowanie pojazdów
Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (minimum zasadnicze zawodowe)
  • umiejętność przygotowania powierzchni do lakierowania/śrutowania
  • umiejętność lakierowania pojazdów
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • dodatek relokacyjny dla osób spoza Bydgoszczy
  • pracę w stabilnej firmie

Gdzie szukać pracy jako Lakiernik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Lakiernik w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Lakiernik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Lakiernik, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.