Wyszukaj spośród 10706 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik linii McDrive

Lokalizacja: Pruszcz Gdański , pomorskie
Data: 19-03-2018, do końca 161 dni

OFERUJEMY STAWKĘ 15,00zł brutto!!!
Powyższa stawka składa się z podstawy 13,00zł + 2zł do każdej godziny (nagroda) za 100% frekwencję.

Opis stanowiska

- praca tylko na linii McDrive (siedząca).
- mile widziane osoby niepełnosprawne, dostosowujemy stanowisko do danej osoby.
- obsługa zmotoryzowanych Gości.

Wymagania

- chęć do pracy

Oferujemy

Co oferujemy w zamian?

-stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem.
- wypłaty zawsze na czas, do 10-go każdego miesiąca.
- możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego.
- realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji.
- uczciwe warunki (wszyscy nasi pracownicy są zatrudnieni
w oparciu o umowę o pracę).
- dbamy o naszych pracowników ( m.in. posiłki pracownicze w niskich cenach, bezpłatne napoje, pakiet sportowy OKSystem w atrakcyjnej cenie ).

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie