Wyszukaj spośród 20324 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Poszukiwany pracownik restauracji

Lokalizacja: Pruszcz Gdański , pomorskie
Data: 19-03-2018, do końca 239 dni

Szukasz pracy?

Znajdziesz ją w McDonald's

Restauracja w Pruszczu gdańskim przy ul. Grunwaldzkiej 97a

Zatrudni Pracowników na pełny i niepełny etat.

Oferujemy nową, wyższą stawkę - 13,00 zł/brutto (w trakcie umowy próbnej).
Po okresie próbnym 13,40 zł/brutto lub/i więcej, wszystko zależy od Ciebie.

Dodatkowo do każdej przepracowanej godziny dodajemy 1 złoty jako dodatek za 100% frekwencję

Dzięki Twemu zaangażowaniu i chęci pracy możesz szybko awansować i zarabiać jeszcze więcej - wszystko leży w Twoich rękach.

Opis stanowiska

- praca na kasie
- praca na obszarze kuchni
- praca na linii McDrive
- prace porządkowe

Wymagania

- zaangażowania,
- odpowiedzialności,
- chęci do pracy i umiejętności pracy w zespole,
- ukończonych 18 lat

Oferujemy

- umowę o pracę (etat uzależniony m.in. od dyspozycyjności pracownika)
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy, konkursy motywacyjne
- elastyczny czas pracy - dostosowany do dyspozycyjności pracownika
- szkolenia
- pracę w młodym i przyjaznym zespole
- pakiet sportowy OkSystem
- ubezpieczenie na życie (grupowe)
- nagrody pieniężne za dobrą pracę oraz 100% frekwencję
- szerokie możliwości awansu

Szukasz pracy jako Poszukiwany pracownik restauracji

Oferta pracy na stanowisku: Poszukiwany pracownik restauracji w miejscowości: Pruszcz Gdański jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Poszukiwany pracownik restauracji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukiwany pracownik restauracji, praca w Pruszcz Gdański dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Zobacz wszystkie