Wyszukaj spośród 8850 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik restauracji - Zmiana nocna
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 19-03-2018, do końca 91 dni

''Wpadłam do Maca na chwilę, a teraz mówią do mnie Pani Kierowniczko... ''
Znacie to zdanie? W moim przypadku okazało się 100 % prawdą. Zatrudniłam się na weekendy, a praca w McDonald"s okazała się czymś więcej niż tylko możliwością zarobku. Poznałam fantastycznych ludzi, pracowałam w zgranym teamie, mogłam się rozwijać.
Dziś to ja zatrudniam ludzi ponieważ chcę stworzyć wspaniały zespół, który będzie tworzył tę niesamowita atmosferę restauracji.

Opis stanowiska

- Oczekujemy nic więcej jak chęci do pracy oraz pozytywnego nastawienia.
- Wszystkiego Cię nauczymy. Możesz zostać nawet baristą!
- Jeżeli nie posiadasz książeczki sanitarno-epidemiologicznej, sfinansujemy ją !
- Dostosujemy grafik do Twoich potrzeb.
- Otrzymasz od nas umowę o pracę
- Damy Ci również możliwość awansu. Wszystko zależy od Ciebie !

Wymagania

Do Twoich obowiązków należała będzie przede wszystkim chęć współpracy z innymi ludźmi. Na co dzień przygotowujemy pyszne posiłki, obsługujemy naszych Gości tak jak sami chcielibyśmy zostać obsłużeni i dbamy o ich komfort czyli o czystość sali, ale również o nasz własny komfort czyli czystość wewnątrz restauracji. Staramy się, aby wszystko to było wykonywane z przyjemnością wspierając siebie nawzajem. Każdy w naszym zespole jest tak samo ważny bo to ludzie tworzą naszą restaurację!

Oferujemy

Jeżeli czujesz , że to miejsce dla Ciebie nie zastanawiaj się! Ja kiedyś podjęłam tę decyzję i nie żałuję. Przyjdź , a pokażemy Ci, ze i Ty nie będziesz!
Prześlij nam swoje cv, a my się z Tobą skontaktujemy.

Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie