Wyszukaj spośród 10706 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Specjalista ds. Controllingu HAYS POLAND Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
    Wrocław, dolnośląskie
  • 20-04-2018 , do końca 158 dni

Twoja następna firma to międzynarodowy koncern produkcyjny z centralą w Niemczech. Jest to innowacyjna firma z branży elektrotechnicznej z kilkudziesięcioletnią tradycją. 

Twoje następne stanowisko będzie wiązało się z dołączeniem do zespołu controllingowego zakładu i odpowiedzialnością za controlling produkcyjny z naciskiem na procesy optymalizujące koszty. Będziesz tworzył raporty i analizy na potrzeby Zarządu inspirując nowe rozwiązania i poszukując przyczyń odchyleń od założonych planów. Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie i analizowanie wskaźników produkcyjnych pozwalających na udoskonalanie procesu produkcji oraz wyznaczanie optymalnych obszarów centrów kosztowych. 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces? Poszukujemy osoby o wysoko rozwiniętych zdolnościach analitycznych z inicjatywa i co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w obszarze controllingu produkcyjnego (warunek konieczny). Ważna też jest znajomość języka angielskiego (ewentualnie niemieckiego) na poziomie minimum dobrym (raporty, komunikacja z centralą). Konieczne jest również wykształcenie ekonomiczne i doświadczenie w pracy z Excelem i systemami klasy ERP - preferowany SAP. 

Co zyskujesz? Pracę na rozwojowym stanowisku dającą dużą możliwość podejmowania własnych inicjatyw w międzynarodowym środowisku. Firma wspiera również dalszy rozwój kompetencji finansowych i umiejętności językowych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie