Koordynator Pracowników z Ukrainy

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Koordynator Pracowników z Ukrainy

Jesteśmy jedną z wiodących na świecie firm świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Prowadzimy działalność w zakresie czasowego i stałego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji, doradztwa i szkoleń HR. Dzięki naszej bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym, działamy w ponad 40 krajach w Europie, Afryce, Azji i Ameryce. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie procesu zatrudnienia pracowników z Ukrainy
  • Organizacja transportu i zakwaterowania dla pracowników
  • Budowanie trwałych relacji z pracownikami
  • Wsparcie pracowników w miejscu pracy
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Utrzymanie dobrych relacji z Klientem
  • Sporządzanie raportów z realizacji zadań
  • Bieżące wsparcie kadry kierowniczej w zarządzaniu pracownikami
  • Administrowanie dokumentacją personalną
Wymagania

WYMAGANIA:

  • Min. półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego oraz komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość tematyki uzyskiwania przez cudzoziemców pozwoleń na pracę w Polsce
  • Pełna dyspozycyjność
  • Systematyczność
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
  • Pracę w doskonałej atmosferze, wśród ludzi z pasją
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie zespołu
  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę, nie tylko za biurkiem, bez monotonii i nudy
  • Szacunek do Twojej pracy i życia prywatnego - elastyczne podejście do godzin pracy
  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do pakietu Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świętowanie urodzin-dzień wolny

Gdzie szukać pracy jako Koordynator Pracowników z Ukrainy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator Pracowników z Ukrainy w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator Pracowników z Ukrainy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator Pracowników z Ukrainy, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.