To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Doradca Klienta Indywidualnego LeasingTeam Group

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża: Bankowość, Sprzedaż
  • Kraj: Polska

Doradca Klienta Indywidualnego
Pracodawca: LeasingTeam Group
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu Klienta indywidualnego,
• Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
• Sprzedaż produktów bankowych,
• Indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta,
• Realizacja założonych planów sprzedażowych,
• Zapewnienie profesjonalnej obsługi.

Wymagania:

• Łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi Klientami,
• Motywacja oraz entuzjazmu do realizowania zadań,
• Umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań
Klientów,
• Gotowość do pracy w dynamicznym otoczeniu,
• Szerokie spojrzenie na możliwości oferty,
• Mile widziane umiejętności prowadzenia cross-sellingu,
oraz w sprzedaży produktów bankowych.

Oferujemy:

• Umowa o pracę,
• Możliwość pracy w prestiżowym projekcie,
• Prowizje sprzedażowe,
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju w strukturach Banku.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.