To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji - dla kobiet / mężczyzn, bez doświadczenia Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

  • Dobra, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Pracownik produkcji - dla kobiet / mężczyzn, bez doświadczenia
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Kraj: Polska , Region: zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego na terenie Dobrej Szczecińskiej i zajmującego się sprzedażą oraz dystrybucją tapet typu Rauhfaser, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobra Szczecińska

CZY JESTEŚ OSOBĄ, KTÓREJ POSZUKUJEMY?

  • Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym?
  • Angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków?
  • Chciałbyś pracować przy produkcji od poniedziałku do piątku?

Jeśli odpowiedziałeś 3x TAK, to nie czekaj - wyślij nam swoje CV!

OFERUJEMY

  • Zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w okresie próbnym umowa zlecenie)
  • Gwarantujemy wynagrodzenie składające się ze stawki 15 zł/h brutto
  • Wolne weekendy
  • Odzież roboczą, niezbędne narzędzia pracy oraz ciepłe napoje w cenie 20 gr.

ZADANIA

Do Twoich obowiązków należało będzie: wykańczanie okładek katalogów, układanie tapet oraz ich konfekcjonowanie.

Więcej informacji udzielam pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 585.