Wyszukaj spośród 8123 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik montażu

Lokalizacja: Nowy Tomyśl , wielkopolskie
Data: 16-03-2018, do końca 160 dni
Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wytwarzanie i montaż podzespołów do sprzętu AGD;
  • Prace manualne - cięcie kabli, układanie wiązki kablowej, montaż paneli sterujących.
Wymagania

Wymagania:

  • Chęci do pracy;
  • Zdolności manualnych i dobrego wzroku.
Oferujemy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki;
  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Bezpłatny dojazd do pracy;
  • Pracę na pełny etat, w systemie 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6);

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie