Staż w dziale IT

Lokalizacja: Belsk Duży , mazowieckie
Praca Staż w dziale IT

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów włoskiej firmy o światowym zasięgu produkującej słodycze poszukujemy: Stażysty/ki do działu IT

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników z wykorzystaniem dostępnych narzędzi informatycznych
  • Opieka nad urządzeniami klasy PC / PDA oraz urządzeniami peryferyjnymi
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych ze sprzętem lub oprogramowaniem
  • Instalacja oprogramowania na komputerach klienckich
  • Obsługa zgłoszeń w systemie HelpDesk
  • Tworzenie zgłoszeń do II linii wsparcia
  • Obsługa systemów wideokonferencji
  • Inwentaryzacja sprzętu komputerowego
  • Wsparcie pracowników działu IT w bieżących zadaniach
Wymagania

Idealny kandydat:

  • Posiada analityczne podejście i umiejętności rozwiązywania problemów informatycznych
  • Jest zainteresowany pracą w międzynarodowym środowisku
  • Płynnie komunikują się w języku angielskim
  • Jest proaktywny i zaangażowany w pracę
Oferujemy

Oferujemy:

  • 6 miesięczny staż w dziale IT
  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia wiedzy oraz umiejętności praktycznych w pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów (Multisport, ubezpieczenie, pakiet Medicover)
  • Pracę dla znanej międzynarodowej marki

Gdzie szukać pracy jako Staż w dziale IT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Staż w dziale IT w miejscowości: Belsk Duży jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Staż w dziale IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Staż w dziale IT, praca w Belsk Duży dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.