Elektryk - pracownik utrzymania ruchu

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Elektryk - pracownik utrzymania ruchu

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Oferta pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Utrzymanie maszyn, urzadzeń i linii produkcyjnych w obszarze elektryki
  • Montowanie maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami
  • Raportowanie wykonanych zadań
  • Przeglądy maszyn i instalacji
  • Diagnoza i naprawa maszyn produkcyjnych
Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • Dobre umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejetność pracy w zespole
  • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane

Nie masz wieloletniego doświadczenia, ale jesteś chętny do nauki? Aplikuj!

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o prace tymczasową
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie
  • Po okresie próbnym realna możliwość podwyżki
  • Możliwość nadgodzin zarówno w tygodniu jak i w weekendy
  • Możliwość dołączenia do bogatego pakietu benefitów
Jesteś zainteresowany? Prześlij swoje CV lub zadzwoń 668 466 375

Oferta jest ważna jeszcze 2177 dni

Gdzie szukać pracy jako Elektryk - pracownik utrzymania ruchu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk - pracownik utrzymania ruchu w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk - pracownik utrzymania ruchu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk - pracownik utrzymania ruchu, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.