Wyszukaj spośród 8949 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik produkcji - praca dla kobiet i mężczyzn od zaraz
Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 13-03-2018, do końca 99 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży włókienniczej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz zdobyć doświadczenie? Jesteś zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków? Lubisz ruch i działanie?

Tak? Doskonale! Mamy ofertę dla Ciebie!

Wymagania

Zacznij pracę z nami i zyskaj:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjne premie i dodatki
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • pracę od poniedziałku do soboty w systemie trzyzmianowym (za pracę w soboty przysługuje odbiór dnia wolnego oraz dodatek)
  • miejsce pracy w dogodnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • kompleksowe wdrożenie do pracy oraz pomoc doświadczonych pracowników
Oferujemy

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • bieżąca obsługa oraz kontrola pracy maszyn
  • transport towaru między stanowiskami
  • dbanie o czystość pomieszczeń i urządzeń

Jesteś zainteresowany? Już teraz wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 506 561 604.

Zapraszamy również do biura Agencji Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. mieszczącego się w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 31.

Branża: Praca fizyczna
Branża: Przemysł / Produkcja

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Jak dorobić po pracy – przegląd najpopularniejszych zajęć dodatkowych
Polacy, czyli naród zabiegany. Starają się wiązać koniec z końcem, czasami nawet
12/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. VI
Podczas gdy większość pracodawców uważa, że spełnia wszelkie kryteria przyjaznej
11/07/2018
Rekrutacja od A do Z – cz. V
W poprzednich częściach cyklu wyjaśniliśmy już m.in., jak stworzyć skuteczne
10/07/2018
Zobacz wszystkie