Magazynier

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Magazynier

Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert.396)

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zwrotów zamówień internetowych
  • Umiejętność obsługi tabletu mile widziana.

Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zmiany 6.00-14.00 i 14.00-22.00
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Stawka brutto 17 zł/godz.

tel: 693-315-862

Gdzie szukać pracy jako Magazynier

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit Spółka z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit Spółka z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.