OPERATOR PRODUKCJI

Lokalizacja: Zabrze , śląskie
Praca OPERATOR PRODUKCJI

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność oraz promujemy kreatywność.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko: OPERATOR PRODUKCJI.

Zadania:

  • produkcja rur/kształtek;
  • obsługa maszyn i gniazd produkcyjnych;
  • prace przygotowawcze;
  • montowanie systemów alarmowych;
  • kontrola jakości naszych produktów lub przygotowywanie materiału pod spawanie - obsługa frezarek.

Wymagania

Profil kandydata:

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej;
  • uprawnienia II S oraz hakowe będą dodatkowym atutem (możliwość - zdobycia uprawnień w firmie);
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • dokładność w realizacji zadań;
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR;
  • pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń);
  • bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, bony na święta, system nagród);
  • opiekę medyczną;
  • premie;
  • bonus frekwencyjno-lojalnościowy do 1750 zł;
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ;
  • dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i wózka widłowego – szkolenie będzie potwierdzone certyfikatem z Urzędu Dozoru Technicznego.
Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako OPERATOR PRODUKCJI

Jaka oferta pracy na stanowisku: OPERATOR PRODUKCJI w miejscowości: Zabrze jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Logstor Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako OPERATOR PRODUKCJI Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko OPERATOR PRODUKCJI , praca w Zabrze dopasowana do Twoich wymagań.Logstor Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie