To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Elektryk - Niemcy Lust Hr Service

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: podkarpackie
  • Branża: Budownictwo
  • Kraj: Polska

Elektryk - Niemcy
Pracodawca: Lust Hr Service
Kraj: Polska , Region: podkarpackie

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta pracowników na stanowisko: ELEKTRYK.

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy – Mering.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Instalacja, konserwacja, przegląd techniczny, zapewnienie funkcjonowania urządzeń zakładu produkcyjnego;
  • Usuwanie awarii, zakłóceń w pracy urządzeń, by zapewnić optymalną pracę w zakładzie pracy;
  • Montaż, okablowanie szaf rozdzielczych.

Wymagania stawiane kandydatom

  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne techniczne;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymagana;
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane;
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność i chęci do wyjazdu na dłuższy okres czasu.

Nasza oferta

  • pracę na stałe dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatki okolicznościowe;
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;
  • stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV