Wyszukaj spośród 20117 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Elektryk - Niemcy

Data: 09-03-2018, do końca 247 dni
Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta pracowników na stanowisko: ELEKTRYK.

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy – Mering.

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Instalacja, konserwacja, przegląd techniczny, zapewnienie funkcjonowania urządzeń zakładu produkcyjnego;
  • Usuwanie awarii, zakłóceń w pracy urządzeń, by zapewnić optymalną pracę w zakładzie pracy;
  • Montaż, okablowanie szaf rozdzielczych.
Wymagania
  • wykształcenie kierunkowe lub pokrewne techniczne;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymagana;
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane;
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dyspozycyjność i chęci do wyjazdu na dłuższy okres czasu.
Oferujemy
  • pracę na stałe dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim;
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + dodatki okolicznościowe;
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę;
  • stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy.

Szukasz pracy jako Elektryk - Niemcy

Oferta pracy na stanowisku: Elektryk - Niemcy w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Lust Hr Service lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Elektryk - Niemcy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk - Niemcy , praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Lust Hr Service praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Optymistyczniej na rynku pracy
            W ostatnich miesiącach na rynku pracy wieje nieukrywanym
10/12/2018
Wyższa pensja minimalna od stycznia 2019 r.
Początek przyszłego roku przyniesie dużo pozytywnych zmian na rynku pracy.
07/12/2018
Coraz więcej pracowników ze wschodu na polskim rynku pracy
            W ostatnich miesiącach możemy zaobserwować coraz większą
06/12/2018
Zobacz wszystkie