Inżynier SQA

Experum HR Wykroty Wynagrodzenie do negocjacji

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier SQA.

Obowiązki:

  • przygotowywanie, aktualizacja oraz bieżące prowadzenie dokumentacji jakościowej wyznaczonych projektów;
  • kierowanie reklamacji do dostawców, bieżące kontakty z dostawcami w sprawach jakościowych;
  • przeprowadzanie oraz dokumentowanie audytów procesów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • udział w audytach wewnętrznych zgodnie z normami ISO/TS 16949 oraz specyficznymi wymaganiami Spółki;
  • realizacja wymagań  ZSZ zgodnego z wymaganiami norm ISO 14001 i ISO/TS 16949;
  • analiza pojawiających się nieprawidłowości i niezgodności (zarządzanie raportami 8D);
  • aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań i ulepszeń (KAIZEN);
  • nadzorowanie otwartych kwestii związanych z wdrożeniem nowych projektów (APQP);
  • zatwierdzanie nowych produktów (PPAP) oraz zmian w istniejących produktach i procesach;
  • zarządzanie na poziomie zakładu systemem IMDS;
  • współpraca z działami R&D, Produkcji, Jakości i Logistyki oraz działem Finansów podczas wykonywania projektów;
  • przestrzeganie kodeksu pracy, polskiego prawa i zasad obowiązujących w firmie;
  • odbywanie podróży służbowych, również zagranicznych;
  • monitorowanie oraz raportowanie rezultatów pracy przełożonemu.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • min. 2-letnie doświadczenie w obszarze jakości w przemyśle;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (komunikowanie się z zagranicznym działem spółki);
  • znajomość wymagań ISO/TS 16949 oraz ISO 14001;
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych;
  • umiejętność analitycznego oraz prognostycznego myślenia umiejętności negocjacyjne;
  • rzetelność i samodzielność w prowadzeniu powierzonych zadań;
  • dyspozycyjność względem podróży służbowych (również za granicę).

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu;
  • premię frekwencyjną oraz roczną;
  • pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport.
Wymagane dokumenty: CV

Gdzie szukać pracy jako Inżynier SQA

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier SQA w miejscowości: Wykroty jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Experum HR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier SQA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier SQA, praca w Wykroty dopasowana do Twoich wymagań.Experum HR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie