Wyszukaj spośród 7893 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Produkcyjny - bez doświadczenia dla kobiet / mężczyzn

Lokalizacja: Police , zachodniopomorskie
Data: 06-03-2018, do końca 171 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Mierzynie, zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych, szukamy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 14 zł/h brutto oraz premii (frekwencyjnej, godzinowej oraz uznaniowej).

Dodatkowo zapewniamy bezpłatny dojazd z Centrum, z Prawobrzeża i Polic, prywatną opiekę medyczną już od 1-go dnia pracy oraz 50 min płatnych przerw i darmowe napoje.

Wymagania

OCZEKIWANIA

Jeśli masz zdolności manualne i praktykę w branży produkcyjnej, to niewątpliwie Twój atut. Natomiast jeśli nie posiadasz jeszcze doświadczenia, nic nie szkodzi - przeszkolimy Cię i zdobędziesz je u nas. W zamian oczekujemy zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku.

Oferujemy

GŁÓWNE ZADANIA

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie montaż elementów elektronicznych, modelowanie i składanie produktów, weryfikacja jakości gotowych urządzeń oraz usuwanie drobnych awarii produktu.

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie