Księgowa

LANETTE PSYCHOTEST Rabka Zdrój Wynagrodzenie do negocjacji

LANETTE PSYCHOTEST, firma doradczo-rekrutacyjna (certyfikat nr 6724), działa na rynku od 2008 r. Zajmuje się szeroko rozumianymi usługami z obszaru HR, badaniami i diagnostyką psychologiczną oraz doradztwem zawodowym.

Dla naszego Klienta, zakładu produkcyjnego w Rabce Zdrój, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • Odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie ewidencji księgowych
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Samodzielnego Księgowego w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości oraz międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej oraz prawa podatkowego
  • Posiadanie certyfikatu uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • Mile widziana praktyczna znajomość modułu księgowego Optima
  • Dobra organizacja własnego czasu i pracy podległych pracowników
  • Poczucie odpowiedzialności, sumienność i pracowitość

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premia;
  • szkolenia

Wymagane języki

polski

Gdzie szukać pracy jako Księgowa

Jaka oferta pracy na stanowisku: Księgowa w miejscowości: Rabka Zdrój jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LANETTE PSYCHOTEST lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Księgowa Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowa, praca w Rabka Zdrój dopasowana do Twoich wymagań.LANETTE PSYCHOTEST praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Księgowa

Ogłoszenie Archiwalne