Wyszukaj spośród 8123 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Asystent ds. Wsparcia Technicznego z j. niemieckim - super oferta!

Lokalizacja: Police , zachodniopomorskie
Data: 23-02-2018, do końca 181 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży BPO, specjalizującej się w zakresie telefonicznej obsługi klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

OFERUJEMY

  • wysokie wynagrodzenie
  • dodatek do biletów komunikacji miejskiej lub płatnej strefy parkingowej w wysokości 150 zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 lub pełny etat z elastycznym grafikiem
  • jednorazowy dodatek relokacyjny w wysokości 4000 zł brutto
  • szkolenie wdrożeniowe
  • możliwość dofinansowania prywatnych kursów doszkalających
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
  • pakiet bonusów pozapłacowych: dofinansowanie do karty Benefit MultiSport, prywatną opiekę zdrowotną, świeże owoce co poniedziałek
Wymagania

NIEZBĘDNE W CODZIENNEJ PRACY

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 - wymóg konieczny
  • biegłość w obsłudze komputera i znajomość pakietu Office
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy w call center lub branży IT będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa połączeń telefonicznych
  • wsparcie techniczne klientów niemieckich
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • współpraca z innymi liniami wsparcia technicznego i serwisantami

APLIKUJ, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Branża: IT - Administracja
Branża: Obsługa klienta

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie