Opiekun osoby niepełnosprawnej

Interima Polska Tczew 1500 PLN

Interima Polska Sp. z o.o., posiadająca certyfikat Agencji Zatrudnienia o numerze 12876, na zlecenie swojego klienta prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Obowiązki:

  • Opieka nad osobami niepełnosprawnymi/ dziećmi niepełnosprawnymi (również na wózkach inwalidzkich) w ramach dojazdu do placówek oświatowych na terenie Tczewa i okolic
  • opieka nad dzieckiem przy wysiadaniu/wsiadania do pojazdu, bezpieczne doprowadzenie do szkoły

Wymagania

  • Wykazywanie się empatią oraz zdolnością do jazdy z osobami niepełnosprawnymi
  • Komunikatywność, życzliwość, wyrozumiałość, troska, tolerancja
  • Brak nałogów
  • Dyspozycyjność
  • Idealnie z prawem jazdy
  • Asysta podczas przewozów

Dodatkowe informacje:

Oferta pracy jest skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, do studentów i osób 50+

Oferujemy

  • Pracę na pół etatu od 9.30 do 13.30 od poniedziałku do piątku lub na cały etat w godzinach 7.30- 16.30
  • Miesięczne wynagrodzenie do ustalenia
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami niepełnosprawnymi (kursy, szkolenia, wykształcenie kierunkowe, np.rewalidacja)

Wymagane języki

polski

Gdzie szukać pracy jako Opiekun osoby niepełnosprawnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Opiekun osoby niepełnosprawnej w miejscowości: Tczew jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Interima Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Opiekun osoby niepełnosprawnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Opiekun osoby niepełnosprawnej, praca w Tczew dopasowana do Twoich wymagań.Interima Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie