Senior Engineering Manager

CorsonHR Bydgoszcz Wynagrodzenie do negocjacji

Jesteśmy firmą doradztwa personalnego skoncentrowaną na rekrutacji Kandydatów na stanowiska kluczowe w firmach, specjalistyczne, techniczne oraz wysokie. Naszych Klientów wspieramy również testami kompetencyjnymi Thomas International.  Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie wieloosobowym zespołem inżynieringu oraz utrzymania ruchu i jakości
  • Zarządzanie i nadzorowanie realizacji projektów inżynieryjnych w tym wdrażanie i rozwój produktów, usprawnianie procesów i rozwiązywanie problemów
  • Ciągłe optymalizowanie procesów w celu zwiększenia efektywności oraz ograniczenia kosztów
  • Zarządzanie procesami nowych wdrożeń produktów
  • Nastawienie na ciągły rozwój biznesu poprzez identyfikowanie indywidualnych potrzeb klientów i zapewnienie procesów, narzędzi i know-how, zaspokajających potrzeby klientów
  • Zarządzanie rozwojem pracowników poprzez nastawienie na rozwój kompetencji
  • Dzielenie się wiedzą ekspercką z podległym zespołem
  • Budowanie zaangażowania i proaktywnych postaw w zarządzanych zespołach pracowniczych
  • Budowanie kultury działania opartej na filozofii Lean Manufacturing
  • Współpraca z zespołem innych managerów
  • Raportowanie do Dyrektora Generalnego

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: elektrotechnika, elektronika, automatyka, budowa maszyn)
  • Min. 15 lat doświadczenia w inżynieringu w branży technicznej, w tym min. 5 lat doświadczenia na stanowisku managerskim, związanym z zarządzaniem wieloosobowym zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Szeroka wiedza techniczna, poparta praktyką we wdrażaniu nowych produktów, usprawnianiu i optymalizowaniu procesów
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania produkcją, zgodnie z filozofią Lean Manufacturing, gotowość do prowadzenia szkoleń i budowania kultury opartej na ciągłym doskonaleniu
  • Wysokie kompetencje managerskie i komunikacyjne
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku biznesowym
  • Zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się organizacji
  • Współudział w kreowaniu rozwoju firmy
  • Dużą samodzielność w działaniu i realny wpływ na kluczowe decyzje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pakiet benfitów

Wymagane języki

polski

angielski

Gdzie szukać pracy jako Senior Engineering Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Engineering Manager w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CorsonHR lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Engineering Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Engineering Manager , praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.CorsonHR praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie