DANISH speakers wanted!

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca DANISH speakers wanted!

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Zadania:

+Obsługa i koordynowanie zamówieniami w języku duńskim
+Wsparcie procesu dla krajów europejskich.
+Współtworzenie i optymalizacja wysokiej jakości procesów w zakresie wykonywanych obowiązków

Wymagania

Wymagania:

+biegła znajomość języka duńskiego i komunikatywna angielskiego
+wykształcenie wyższe
+kilkumiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta / administracji będzie dodatkowym atutem
+znajomość pakietu MS Office,
+dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów,
+wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

Oferujemy:

+ Praca w nowoczesnej, globalnej korporacji.
+ Możliwości rozwoju i współtworzenia firmy w fazie dynamicznego wzrostu.
+ Umowę o pracę
+ Szkolenia wewnętrzne, imprezy integracyjne
+przyjazna atmosfera pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."

Gdzie szukać pracy jako DANISH speakers wanted!

Jaka oferta pracy na stanowisku: DANISH speakers wanted! w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako DANISH speakers wanted! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DANISH speakers wanted!, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Cee Experts Uszyński s.j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.