To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Mobliny pracownik pomocniczy przy konfekcjonowaniu w branży kosmetycznej w Niegoszowicach Work & Profit Spółka z o.o.

  • Rudawa, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża: Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja
  • Kraj: Polska

Mobliny pracownik pomocniczy przy konfekcjonowaniu w branży kosmetycznej w Niegoszowicach
Pracodawca: Work & Profit Spółka z o.o.
Kraj: Polska , Region: małopolskie

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu piętnastu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Poszukujemy osób chętnych do pracy od zaraz na stanowisko:

MOBILNY PRACOWNIK POMOCNICZY PRZY KONFEKCJONOWANIU W BRANŻY KOSMETYCZNEJ W NIEGOSZOWICACH,  Rudawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Pakowanie kosmetyków,

- Przygotowanie kosmetyków do wysyłki,

- Sprzątanie i utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

WYMAGANIA:

- Ukończone 18 lat,

- Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,

- Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku godz. (06:00-14:00 i 14:00-22:00)

- Prawo jazdy kat. B,

- Własny samochód;

- Zdolności manualne.

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,

- Wynagrodzenie wypłacane w terminie,

- Zwrot za dojazd,

- Możliwość zdobycia doświadczenia,

- Jasne zasady współpracy,

- Miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod
603-085-071, 693-625-968 lub 695-647-618