Wyszukaj spośród 7893 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik Magazynu

Lokalizacja: Police , zachodniopomorskie
Data: 19-02-2018, do końca 186 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy znajdującej się w Mierzynie, zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie operacji magazynowych
  • Przyjmowanie oraz wydawanie dostaw
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniami
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
Wymagania

WAŻNE NA STANOWISKU

  • Możliwość pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22 i 22-6)
  • Pracowitość i sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
Oferujemy

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Wynagrodzenie wynoszące 2500 zł brutto plus premie
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Przerwy w łącznym wymiarze 45-55 minut na zmianę wliczone w wynagrodzenie
  • Kartę Multisport lub prywatną opiekę medyczną
  • Bezpłatny transport pracowników z Centrum i Prawobrzeża Szczecina oraz Polic
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy

APLIKUJ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Więcej informacji udzielamy pod numerem 504 862 677 oraz 506 561 58

Branża: Przemysł / Produkcja
Branża: Magazyn

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie