To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik inwentaryzacji za granicą - Tłumacz Firma INVENT Sp. z o. o.

  • Niemcy, Niemcy
  • Stanowisko: Pracownik fizyczny
  • Rodzaj pracy: Pełny etat
  • Branża: Praca fizyczna, Pozostałe, Magazyn
  • Kraj: Niemcy

Pracownik inwentaryzacji za granicą - Tłumacz
Pracodawca: Firma INVENT Sp. z o. o.
Kraj: Niemcy

Firma INVENT  Sp. z o. o.   z siedziba we Wrocławiu poszukuje:

Opis stanowiska pracy

  • Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
  • Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
  • Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)

Wymagania stawiane kandydatom

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz polskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu
  • Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia  kontroli niekaralności)

Nasza oferta

  • Transport
  • Umowę zlecenie
  • Zakwaterowanie
  • Wynagrodzenie od 200 PLN do 225  PLN netto za inwentaryzację (ok. 8 – 10 godzin pracy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:

Lub kontakt telefoniczny : 600 020 329

Po aplikacji nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów.

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie  invent.ag

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie:

CV