Wyszukaj spośród 11959 ogłoszeń o pracę

Zatrudnimy osobę do sprzątania biur - Powstańców Śląskich
Data: 02-12-0002, do końca 140 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Poszukujemy sympatycznych Pań sprzątających do obiektu biurowego na ul. PowstańcówOsoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu: 510200242. Dzwonić proszę od 09:00 do 15:00 w dni powszednie. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "Powstańców".

 Do usłyszenia!

Jeśli nie odbieram proszę napisać sms.

Opis stanowiska

Praca od  poniedziałku do piątku w godzinach 17:00-21:00 (4h).

Wymagania

Od naszych pracowników oczekujemy:

  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • sumienności oraz nienagannej kultury osobistej.

 Chętnie zatrudnimy osoby z grupą inwalidzką.

Oferujemy
  • pracę w miłym zespole;
  • stabilne zatrudnienie na długi okres czasu;
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stawka 13,7zł brutto/h;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Branża: Praca fizyczna

Informacje o pracodawcy

Sanpro Consulting BPO sp. z o.o.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 915
Wrocław 320
Kraków 312
Łódź 226
Poznań 217
Zobacz więcej

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać