Wyszukaj spośród 21426 ogłoszeń o pracę

sprzątanie ul. Graniczna

Data: 02-12-0002, do końca 322 dni
Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie

Poszukujemy sympatycznych Pań do sprzątania firmy medycznej przy ul. Granicznej/Bielany Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu:  510200242.

Dzwonić proszę od 9:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku. Jeśli nie odbieram telefonu proszę o sms z imieniem i nazwiskiem oraz dopiskiem "NEUCA).

 Do usłyszenia!

Jeśli nie odbieram proszę napisać sms.

Opis stanowiska
  • praca od  06:00 do 14:00;
  • sprzątanie pomieszczeń biurowych;
  • socjalnych oraz sanitarnych.
Wymagania

Od naszych pracowników oczekujemy:

  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • sumienności oraz nienagannej kultury osobistej.

Chętnie zatrudnimy osoby z grupą inwalidzką. Nie jest to jednak wymóg konieczny.

Oferujemy:
  • pracę w miłym zespole;
  • stabilne zatrudnienie na długi okres czasu;
  • pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie 13,7 za godzinę;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.

Wymagane języki

szwedzki

Szukasz pracy jako sprzątanie ul. Graniczna

Oferta pracy na stanowisku: sprzątanie ul. Graniczna w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Sanpro Consulting BPO sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy sprzątanie ul. Graniczna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko sprzątanie ul. Graniczna, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Sanpro Consulting BPO sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Sanpro Consulting BPO sp. z o.o.

Praca sprzątanie ul. Graniczna, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 524
Kraków 178
Wrocław 175
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy