Koordynator projektu unijnego

Orbe Kraków 3000 PLN

Obowiązki:

  • koordynowanie przebiegu realizacji projektu głównie działalność związana z placówkami przedszkolnymi;
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz nadzór nad jej prowadzeniem i archiwizacją;
  • nadzór nad poprawnością finansowo-rozliczeniową projektu, kontrolowanie wydatkowanych środków finansowych, współpraca z działem rozliczeń i księgowości;
  • reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych, kontakt z klientem i instytucjami wdrażającymi środki unijne;
  • rekrutacja pracowników;
  • adaptacja pomieszczeń;
  • zakup wyposażenia;
  • koordynowanie pracy podległego zespołu;
  • odpowiedzialność za realizację wskaźników projektu.

Wymagania

  • doświadczenie w koordynowaniu projektów współfinansowanych ze środków unijnych dotyczących edukacji/rynku pracy;
  • znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020, dotyczących głównie uruchomienia placówek przedszkolnych;
  • umiejętność tworzenia dokumentów projektowych: zestawienia finansowe, zapytania ofertowe, umowy, postępowania zgodnie z zasadą konkurencyjności;
  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość pakietów biurowych MS Office;
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem;
  • czynne prawo jazdy B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • wysokie zarobki;
  • możliwość uczestniczenia w warsztatach szkoleniowych związanych z realizacją projektów unijnych;
  • przyjazna atmosfera w energicznym, nastawionym na rozwój zespole;
  • cenne doświadczenie oraz możliwości doskonalenia i poszerzania wiedzy.

Prosimy kontaktować się za pomocą adresu e-mail: przedszkole@orbe.pl lub telefonicznie: 12 415 79 92.

Wymagane języki

polski

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako Koordynator projektu unijnego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Koordynator projektu unijnego w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Orbe lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Koordynator projektu unijnego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Koordynator projektu unijnego, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Orbe praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie