Wyszukaj spośród 12129 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Monter budowlany BELGIA!
Lokalizacja: Belgia , Belgia
Data: 02-12-0002, do końca 126 dni

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH
Miejsce pracy: Belgia
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • Montaż prefabrykatów na budowie.
  • Prace budowlane przy stawianiu metalowych budynków
  • Wykopy
  • Prace porządkowe
Wymagania

CZEGO WYMAGAMY OD KANDYDATÓW?

  • Podstawowej znajomości języka francuskiego (A2)
  • Mile widziana znajomość języka na poziomie B1-B2 (komunikatywnie) - przewidziany dodatek za znajomość języka!
  • DoświadczeniA w branży budowlanej.
  • Atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem. ( przewidziany dodatek amortyzacyjny)
Oferujemy

PROPONUJEMY:

• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 800 euro netto
• Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS od co najmniej średniej krajowej brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę polskiego koordynatora
• Opiekę Rzecznika Pracownika

Branża: Budownictwo

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie