Wyszukaj spośród 21048 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Monter budowlany BELGIA!

Lokalizacja: Belgia , Belgia
Data: 02-12-0002, do końca 305 dni

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH
Miejsce pracy: Belgia
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • Montaż prefabrykatów na budowie.
  • Prace budowlane przy stawianiu metalowych budynków
  • Wykopy
  • Prace porządkowe
Wymagania

CZEGO WYMAGAMY OD KANDYDATÓW?

  • Podstawowej znajomości języka francuskiego (A2)
  • Mile widziana znajomość języka na poziomie B1-B2 (komunikatywnie) - przewidziany dodatek za znajomość języka!
  • DoświadczeniA w branży budowlanej.
  • Atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem. ( przewidziany dodatek amortyzacyjny)
Oferujemy

PROPONUJEMY:

• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 800 euro netto
• Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS od co najmniej średniej krajowej brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę polskiego koordynatora
• Opiekę Rzecznika Pracownika

Szukasz pracy jako Monter budowlany BELGIA!

Oferta pracy na stanowisku: Monter budowlany BELGIA! w miejscowości: Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work Express Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Monter budowlany BELGIA! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter budowlany BELGIA!, praca w Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Work Express Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Nie można zwolnić pracownika tuż przed emeryturą
Prawo pracy skutecznie zabezpiecza i chroni przed zwolnieniem pracowników, którym
14/12/2018
Pracownicy coraz bardziej lojalni wobec pracodawców
Malejące bezrobocie i  poprawa warunków pracy powoduje, że coraz mniej pracowników
12/12/2018
Dane osobowe w rekrutacji – wyłącznie na żądanie
Ochrona danych osobowych ma obecnie coraz większe znaczenie, zwłaszcza tych
11/12/2018
Zobacz wszystkie