Pracownik prac magazynowych McDonalds Polska

  • Gliwice, śląskie
  • 12-02-2018 , do końca 25 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka
  • Kraj: Polska

Pracownik prac magazynowych
Pracodawca: McDonalds Polska
Kraj: Polska , Region: śląskie

Jesteśmy rzetelną firmą, która gwarantuje stabilne zatrudnienie w restauracjach McDonald's. Gwarantujemy umowę o pracę na różnych etatach oraz elastyczne godziny pracy. Pracując u nas możesz liczyć na rozwój i możliwość zdobycia cennego i procentującego doświadczenia.

Pracownik prac magazynowych

Pracując u nas możesz po odbyciu szkolenia nabędziesz doświadczenie na wszystkich stanowiskach pracy w restauracji. Dodatkowo głównym zadaniem będzie przyjmowanie i rozkładanie dostaw do restauracji jak również utrzymanie porządku w magazynach.

Jedyne czego potrzebujemy to pozytywne nastawienie i chęć do pracy oraz dużo siły. Resztę nauczymy cię i udostępnimy wszelkie potrzebne materiały do nauki.

Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem. Możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia zawodowego. Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji. Uczciwe warunki i elastyczny grafik.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Aplikuj teraz

Oferta jest ważna jeszcze 25 dni Aplikuj teraz

Podobne oferty pracy