To ogłosznie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik restauracji McDonalds Polska

  • Gliwice, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża: Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka
  • Kraj: Polska

Pracownik restauracji
Pracodawca: McDonalds Polska
Kraj: Polska , Region: śląskie

Jesteśmy rzetelną firmą, która gwarantuje stabilne zatrudnienie w restauracjach McDonald's. Gwarantujemy umowę o pracę na różnych etatach oraz elastyczne godziny pracy. Pracując u nas możesz liczyć na rozwój i możliwość zdobycia cennego i procentującego doświadczenia.

Pracownik restauracji

Pracując u nas możesz po odbyciu szkolenia nabędziesz doświadczenie na wszystkich stanowiskach pracy w restauracji. Dodatkowo możesz mieć wpływ na to gdzie  głównie będziesz szkolony. Masz do wyboru wiele możliwości: przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów); prace magazynowe, uzupełnianie zapasów sprzedaży produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień, prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji.

Jedyne czego potrzebujemy to pozytywne nastawienie i chęć do pracy. Resztę nauczymy cię i udostępnimy wszelkie potrzebne materiały do nauki.

Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem. Możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia zawodowego. Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji. Uczciwe warunki i elastyczny grafik.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Podobne oferty pracy