Wyszukaj spośród 18324 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik restauracji

Lokalizacja: Gliwice , śląskie
Data: 02-12-0002, do końca 253 dni

Jesteśmy rzetelną firmą, która gwarantuje stabilne zatrudnienie w restauracjach McDonald's. Gwarantujemy umowę o pracę na różnych etatach oraz elastyczne godziny pracy. Pracując u nas możesz liczyć na rozwój i możliwość zdobycia cennego i procentującego doświadczenia.

Opis stanowiska

Pracując u nas możesz po odbyciu szkolenia nabędziesz doświadczenie na wszystkich stanowiskach pracy w restauracji. Dodatkowo możesz mieć wpływ na to gdzie  głównie będziesz szkolony. Masz do wyboru wiele możliwości: przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów); prace magazynowe, uzupełnianie zapasów sprzedaży produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień, prace porządkowe w sali, kuchni i terenie wokół restauracji.

Wymagania

Jedyne czego potrzebujemy to pozytywne nastawienie i chęć do pracy. Resztę nauczymy cię i udostępnimy wszelkie potrzebne materiały do nauki.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem czy wykształceniem. Możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia zawodowego. Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji. Uczciwe warunki i elastyczny grafik.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

WAB – Praca Marzeń – Tester
Niepokój recenzenta, czyli praca marzeń dla odważnych Gęsia skórka ma to do siebie,
10/10/2018
Wciąż mało zmian w przepisach o zatrudnianiu cudzoziemców
Procedury, które dotyczą legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce są
01/10/2018
Ile Ukrainiec zarabia w Polsce i na co wydaje pensję?
Liczba obywateli Ukrainy zatrudnionych w Polsce stale rośnie. Coraz więcej polskich
01/10/2018
Zobacz wszystkie