webmaster Interaktywa

  • MOŻLIWA CAŁKOWITA PRACA ZDALNA!!!, mazowieckie
  • 14-03-2018 , do końca 55 dni
  • Stanowisko: Asystent
  • Region: mazowieckie
  • Wykształcenie: Średnie (ogólne)
  • Rodzaj pracy: Dowolny
  • Zarobki: 1000 – 2000 zł
  • Doświadczenie: 1 - 2 lata
  • Branża: Internet / e-Commerce / Nowe media, IT - Rozwój oprogramowania, Reklama / Grafika / Kreacja / Fotografia
  • Kraj: Polska

webmaster
Pracodawca: Interaktywa
Kraj: Polska , Region: mazowieckie

Młody zespół firmy reklamowej z Piotrkowa Trybunalskiego. Dołącz do naszej ekipy i pracuj z przyjemnością nad ciekawymi projektami.

webmaster

Opis stanowiska pracy

Firma Interaktywa w związku z rozwojem usług internetowych poszukuje do pracy pracownika na stanowisko Webmaster.

Poszukiwane umiejętności w zakresie wdrożeń projektów graficznych pod systemy CMS Wordpress, znajomość HTML, CSS.

Znajomość języków JavaSCript i PHP są dodatkowymi atutami kandydata.

Oferujemy możliwość pracy zdalnej niezależnie od miejścowości.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania:

  • dobra znajomość systemu CMS Wordpress
  • dobra znajomość HTML, CSS
  • opcjonalnie podstawowa znajomość JavaScript , PHP

Nasza oferta

  • praca zdalna w dogodnych godzinach
  • możliwość rozliczenia w oparciu o umowę o dzieło, fakturę (do ustalenia)
  • płatność za każdy zrealizowany projekt bez limitów wynagrodzenia

Oferta jest ważna jeszcze 55 dni Aplikuj teraz