Specjalista ds. bazy produktów

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Praca Specjalista ds. bazy produktów

Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 27 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 130 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 3700 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.

ZADANIA NA STANOWISKU:

• opisywanie własności artykułów wprowadzanych do oferty firmy przy pomocy autorskiego oprogramowania TME - PARCAT;
• monitorowanie zmian w parametryzacji i dbanie
o wysoką jakość opisów produktów;
• ścisłą współpracę z inżynierami z różnych grup produktowych;
• tworzenie raportów na podstawie baz danych;
• analizę działania wyszukiwarki produktów na stronie www;
• szkolenie pracowników z obsługi programu PARCAT i strony internetowej;

Wymagania

OCZEKUJEMY:

• wykształcenia min. średniego technicznego;
• praktycznej wiedzy z zakresu elektroniki, elektryki, elektrotechniki,automatyki lub dziedzin pokrewnych (warunek konieczny);
• dobrej znajomości języka angielskiego
( codzienna praca z dokumentacją w tym języku);
• dobrej znajomości pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, komunikatywności.

MILE WIDZIANE:

• doświadczenie w pracy z bazami i danych;
• znajomość systemu SAP.

Oferujemy

U NAS MOŻESZ LICZYĆ NA:

  • szkolenia branżowe;
  • kontakt z najnowszymi technologiami;
  • możliwość śledzenia trendów robotyki na międzynarodowych targach;
  • elastyczne godziny pracy.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. bazy produktów

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. bazy produktów w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. bazy produktów Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. bazy produktów, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.