Odlewnik

Tap.Talent Wrocław 3000 PLN

Dla naszego klienta - dużej, nowoczesnej odlewni we Wrocławiu z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim i dobrej, stabilnej sytuacji finansowej, poszukujemy 5 kandydatów na stanowisko: Odlewnika.

Zadania:

  • praca przy piecach i pomocniczych urządzeniach odlewniczych;
  • sterowanie procesem technologicznym.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie lub doświadczenie zawodowe w odlewnictwie (ewentualnie gotowość do przyuczenia się do zawodu odlewnika);
  • zasadnicze lub średnie wykształcenie zawodowe;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

Mile widziane (nie obowiązkowe):

  • uprawnienia: energetyczne do pracy przy piecach elektrycznych;
  • uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu "0";
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • komunikatywny język polski (dla obcokrajowców).

Oferujemy

Oferta:

  • umowa o pracę;
  • możliwość uzyskania uprawnień SEP i UDT;
  • system zmianowy;
  • doświadczony i przyjazny zespół;
  • fundusz świadczeń socjalnych;
  • system premiowy (premie uznaniowe i motywacyjne);
  • wynagrodzenie w przedziale od 2500 do 3700 zł netto (w zależności od posiadanych kompetencji).

Gdzie szukać pracy jako Odlewnik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Odlewnik w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tap.Talent lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Odlewnik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Odlewnik, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Tap.Talent praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

wydrukuj ogłoszenie

Wydrukuj ogłoszenie o prace

Odlewnik

Ogłoszenie Archiwalne