Wyszukaj spośród 7943 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Menedżer

Data: 02-12-0002, do końca 210 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

 Dla osób znających marketing. Praca od zaraz w solidnej firmie działającej na rynku prawie 20 lat.  Na dobry start nowy samochód. Samochód w tym przypadku to najlepsza reklama firmy. Proste warunki, solidne dochody. Zapewniam wszelkie informacje.

Opis stanowiska
  • praca w miejscu zamieszkania.
Wymagania
  • komunikatywność;
  • prawo jazdy.
Oferujemy
  • samochód;
  • dobre zarobki.

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie