Wyszukaj spośród 7943 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Kasjer / kasjerka

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 02-12-0002, do końca 226 dni

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

Kasjer / Kasjerka - oferta pracy tymczasowej.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

WYMAGANIA

- aktualna książeczka sanepid
- komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem)
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

OFERUJEMY

- szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia)
- czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem)

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie