Wyszukaj spośród 8083 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Pracownik prefabrykacji - stolarz cieśla !

Lokalizacja: Belgia , Belgia
Data: 02-12-0002, do końca 226 dni

POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONYCH PRACOWNIKÓW PREFABRYKACJI
Miejsce pracy: Belgia
KRAZ: nr 1116
praca tymczasowa

Opis stanowiska

Obowiązki:
• Przygotowanie szalunków na podstawie rysunku technicznego - przycinanie płyty, ustawienie na stole, dopasowanie rozmiaru, kątów, skręcanie
•praca z narzędziami stolarskimi

Wymagania

Mile widziane:
•Znajomość języka (francuski, angielski lub flamandzki)
• Posiadanie własnego samochodu

Oferujemy

PROPONUJEMY:
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
• Zakwaterowanie
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Polską umowę o pracę na pełen etat
• Odprowadzanie składek ZUS odprowadzana conajmniej od 4055 PN brutto
• Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
• Opiekę koordynatora
• Opiekę Rzecznika Pracownika
• Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1 800 euro netto miesięcznie - za podstawowy czas pracy po potrąceniu kosztów np. za mieszkanie
Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Zobacz wszystkie