Korektor tekstów - j. francuski LUB włoski

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Korektor tekstów - j. francuski LUB włoski

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Obowiązki:

-administrowanie danymi kont klientów,
-korekta mail oraz reklam pod kątem poprawności językowej,
-drobne tłumaczenia,
-nadzór nad dokumentacją,
-ścisła współpraca z działem handlowym.

Wymagania

Profil Kandydata:

-Znajomość języka francuskiego LUB włoskiego na poziomie B2+/C1,
-Znajomość języka angielskiego na poziomie B1+/B2,
-Dobra znajomość programów MS Windows, MS Office (Outlook, Word, Excel),
-Dobra organizacja pracy,
-Zdolność sprawnego realizowania wielu zadań, ustalania priorytetów.

Oferujemy

Nasz Partner Biznesowy oferuje:

  • Pracę pełną możliwości rozwoju w międzynarodowej stabilnej organizacji,
  • Bogaty pakiet benefitów m. in prywatna opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, wejściówki na wydarzenia kulturalne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość pracy na pełen oraz pół etatu,
  • Miła i przyjazna atmosfera.

Gdzie szukać pracy jako Korektor tekstów - j. francuski LUB włoski

Jaka oferta pracy na stanowisku: Korektor tekstów - j. francuski LUB włoski w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Cee Experts Uszyński s.j. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Korektor tekstów - j. francuski LUB włoski Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Korektor tekstów - j. francuski LUB włoski, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cee Experts Uszyński s.j. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.