Wyszukaj spośród 9785 ogłoszeń o pracę

To ogłoszenie zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości by na nie aplikować

Key Account Manager
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-12-0002, do końca 116 dni

Zadania:
* Rozwijanie i budowanie rynku w obszarze sprzedaży B2B;
* Współpraca z sieciami handlowymi w zakresie realizowania kontraktów i strategii promocyjnych;
* Nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami (hurtownie, duże sklepy z narzędziami , punkty dealerskie);
* Prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów;
* Przygotowywanie ofert i oraz realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:
* Minumum 4-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży technicznej - warunek konieczny;
* Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ekonomicznym;
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
* Znajomość branży narzędziowej będzie dodatkowym atutem;
* Łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych;
* Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne;
* Duża samodzielność i świetna organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego klienta;
* Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy + premii sprzedażowych;
* Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop oraz drukarka;
* Możliwość rozwoju zawodowego oraz dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji;
* Pracę w międzynarodowym środowisku.

Numer referencyjny: KAM/WA2/2017

Branża: Sprzedaż

Z nami rekrutują
Firmy, którym warto zaufać

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady

Kiedy zarejestrować się w urzędzie pracy?
Status bezrobotnego daje wiele korzyści, jak prawo do zasiłku oraz ubezpieczenie
18/06/2018
Kiedy płacimy Fundusz Pracy?
Środki Funduszu Pracy przeznaczone są na realizację programów na rzecz promocji
11/06/2018
Kiedy pracownikowi przysługuje odprawa?
Pracownikowi przysługuje prawo do jednorazowego świadczenia w związku z rozwiązaniem
09/06/2018
Zobacz wszystkie